منو

تلفن واحد فروش: 54759098 031
khojastecarpet@yahoo.com: ایمیل

اخبار

برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۹ در راستای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی
برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۹ در راستای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی
برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش مرور نیوز، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: برگزاری نمایشگاه ها خط مقدم توسعه صادرات در فضای تجارت فرامرزی است و برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو 2019) نیز از جمله نمایشگاه هایی است که بسیار ارزشمند بوده و در راستای رسیدن به اهداف مهم صادراتی و رونق تولید است.

بهمن حسین زاده درباره چهارمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران که در تاریخ ۲۶تا۲۹ آذرماه در محل مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود ، گفت: می توان گفت که در شرایط کنونی برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۹، نشانه  موفقیت سیاست های دولت مردان ایران در عرصه های اقتصادی و سیاسی  است.

وی افزود: اقتصاد  باید از وابستگی به نفت جدا شود و ما در بخش‌های صادرات غیر نفتی قدرتمندتر ظاهر شویم که برگزاری این نمایشگاه می تواند نتایج بسیار ارزشمندی به همراه داشته باشد.

حسین زاده اظهار کرد: صادرات کالاهای صنعتی یا به طور کلی غیر نفتی، ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا، وضعیت اشتغال در کشور را بهبود بخشیده وسبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور میشود که کلید تحقق اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران  گفت: امسال که سال رونق تولید است تمام تمرکز ما  برگزاری نمایشگاه های تقاضامحور بوده تا بتوانیم در رونق تولید و حمایت از ساخت داخل گام های عملیاتی برداریم.

وی گفت: بی شک پویش و پژوهش در صنعت نمایشگاه مخاطبین را به معادله ای رهنمون می سازد که هر گاه کشوری بخواهد در صنعت پیشتاز باشد ،  باید دارای تشکیلات وسیع و سازمان یافته ای در برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی باشد و با ارائه محصولات و شناخت نیازهای بازارهای جهانی سطح پیشرفت خود را ارتقاء بخشد .

حسین زاده ادامه داد: ایران اکسپو که چند سالی است برگزار می شود و خوشبختانه با استقبال تجارکشورهای خارجی نیز مواجه شده نوید بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی برای نشان دادن محصولاتشان در آذر ماه امسال است .

وی در عین حال بیان کرد: برگزاری نمایشگاه های توانمندی های صادرات ایرانی به منظور به نمایش گذاشتن توانمندی ها و استقبال بی نظیر تجار خارجی از آن ، همه گویای این مسئله است که کالای ایرانی می تواند در بازارهای جهانی نقش آفرینی کند.

وی عنوان کرد: کالای تولیدی ایرانی دارای کیفیت مناسب و قابل قبولی است  و قطعا کالاهای ایرانی می توانند جای پای خود را در بازار های صادارتی محکم تر کنند.